04 Şubat 2014

ING Bank İşletim Ücretinin İadesi İçin Otomatik Ödeme Talimatı İstiyor.

Geçen sene Armada Ankara ING Bank şubesinden bir kredi kullandım. Bu sene 30/01/2014 tarihinde cep telefonuma SMS mesajla günlük hesap tanımı (yani iki otomatik ödeme fatura) olmayan hesaplardan 9,35 TL hesap işletim ücreti kesileceği konusunda bir dayatma içeriyordu. Halbuki kredi kullandırılırken böyle bir şeyden bahsedilmemişti. 08502220600 no'lu telefonlarını arayarak neden böyle bir uygulamaya gittiklerini sordum zaten kredi kullandırırken masraf aldıklarını, kredi için zaten dünyanın faizini aldıklarını, vadesiz hesabıma her ay eft ile para gönderip otomatik bankanın çekmesini bile beklemeden kredimi çok düzenli olarak ödediğimi söyledim. Hesap işletim ücreti muafiyeti istiyorum. Düzeltiniz.

Hakan 85 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi28 Mayıs 2014

  Müşterimiz Sn Hakan H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 28/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Hakan H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Hakan H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hakan 04 Şubat 2014

  Otomatik sistem cevabı dışında cevap gelmedi. Özet olarak şunu söylemek isterim bu bankaya. Bu muafiyeti tanımazlarsa ne mi olacak? İş inada binecek ve bu kredi ve bağlantılı bütün hesaplar kapatılacak ve sosyal medya üzerinden ve email grupları üzerinden bu işle ilgili bütün memleketimin insanları bilgilendirilecek. Bizim düştüğümüz tuzağa düşmemeleri konusunda düzenli olarak uyarılacak. Bakalım bu hesap işletim ücretinden ben mi daha çok zarar edeceğim yoksa banka mı? Banka dan bir aksiyon bekliyorum. Bakalım ne cevap gelecek.

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Hakan H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön