21 Mayıs 2013

ING Bank İşletim Ücreti Kesilmeyecek Dendi!

İng banktan karedi çektim. Bana hiç birşekilde hesap işletim ücreti kesileceği söylenmedi.
Kredi çektinten iki ay sonra bende para kesildi, ben neden para kesildi deyince bana elektirk veya şu faturasını burdan ödemeniz gerekiyor dendi, bende bana keredi vermeden önce neden söylemediniz dedim.

Şu ve elektirik faturası bulamadım telefon faturam var dedim. Kabul etmediler. Bana yardımcı olun dedim tamam o zaman sen gel paranı elden yatır, düşüş yaptır dedilir bende her ay elden verip düşüş yaptırıyorum ama. Yine her seferinde hesap işletim ücretini benden fazlasıyla kesiyorlar. Bana baştan söylenmiş olsaydı ben kendimi ona göre ayarlardım.

Ali 209 Okunma

Cevaplar

 • Ali06 Ağustos 2013

  sıfır bile hak etmiyorsunuz benden -sıfır size

 • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

  Sn Ali S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ali23 Mayıs 2013

  burda şikayet yazmakta boş ben yetkili biriyle tlf ğörüşmek istiyorum.

 • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Sn Ali S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön