18 Nisan 2013

ING Bank İşletim Ücreti Alarak Kredimi Geciktirdi!

25.03.2011 de çektiğim tüketici kredisi ile ilgili açılan destek hesabından 2011 de 5 tl civarı destek hesabı işletim ücreti kesilerek yatırdığım kredi taksitlerinin 2 yıldır eksik gecikmeli yatması sağlanarak 109 tl civarı faiz tahakkuk ettirilmiş ve mart 2013 de borcumu yatırmazsam kredi kayıt bürosuna bildirileceğini yazan yazı aldım.

Çok destek olmuşsunuz hiç geciktirmeden yatırdığım taksitlerden kendinize destek çıkmışsınız. şubenize gittiğimde mecburen size jest olsun diye masrafsız açmak zorundayız dediğiniz hesabı kapattırdım demek ki açmak zorunda değilmişsiniz. peki 2 yıl boyunca niye beklediniz 10 yıl sonra haber verseydiniz 1.000 tlden fazla kazanırdınız.

İsmail 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn İsmail Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İsmail 22 Nisan 2013

    Pesssss. Ben parasında değilim işin keşke kredi alırkenki ses kayıtlarımız olsa bankacılık ilişkim kredi taksidim ve yatıracağım hesap numarası ile sınırlı kalacak dememe rağmen elemanınızın evrakların arasında çaktırmadan kredi kartı başvurusu imzalattırdığı (kredi kartı düzenlenince görüşmemde itiraf etti), destek hesabının masrafsız bir jest olarak açmak zorunda dediğini, HİÜ nden muafiyet için şimdide 2 adet fatura ödeme talimatı vermem için zorlandığımı hiç taksit aksatmamışım istemediğim kredi kartını vermek için 3 defa kapıma geldiniz 5 tl HİÜ 109 tl oluncaya kadar 2 senedir niye bildirmediniz memurunuz niye ücret olmadığını yalan söyledi prim almak içinmi bundan sonra tefeciye giderim en azından ağzından çıkana uyar. Çözüm sürecinde şu kanıya vardım üste 109 tl daha verseydimde ING bank personelleriyle karşılaşmasaydım.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn İsmail Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön