03 Şubat 2014

ING Bank İptal Ettiğim Başvuru Onaylanmış

Eylül ayında kredi kartına başvurduğumda hiç bir sonuç alamadım, ocak başı itibariyle Telefon Bankacılığından başvurumun hala değerleme aşamasında olduğu bilgisi paylaşıldı. Başvuru tarafımca iptal edildi, mhy tarafından. Konuyla ilgili bundan yaklaşık 10 gün sonra kart başvurumun onaylandığı bilgisine ulaştım. Ve yeniden aradığımda temsilci bana kredi kartımın en kısa zamanda ulaşacağı bilgisini paylaştı. Bugün tekrar aradığımda başvurunun onaylandığını fakat benim kendi isteğimle iptalini sağladığımı dolayısıyla bana kart sunulamadığı bilgisine ulaştım. Yeniden kart isteğime de red cevabı paylaşıldı, yeniden başvurmak durumunda olduğumun bilgisini öğrendim.

Sorun şu ki, başvuru değerlemesi 3 ay sürer, başvurumu iptal ettiysem neden onaylandı, ya da onaylıysa neden bana hiç bir bilgi paylaşılmıyor. Konuyla ilgili şuan banka bana kredi kartı sunamıyor fakat hali hazırda müşteri statüsünde yer aldığım için bilgilendirme smslerini de çok güzel atıyor.

O kredi kartı ya gelecek, ya da beni hatalı bilgilendirip isteğim dışında smsler atmanızdan kaynaklı TBB ye olayın incelenmesi konusunda şikayette bulunacağım. Veri tabanınız sağlam, tüm görüşmeleri dinleyebilirsiniz.

Samet 190 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2014

  Sn Samet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Samet'in Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

  Memnuniyet sağlandı.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Samet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 07/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sn Samet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön