14 Ekim 2016

ING Bank İptal Edilmeyen Sigorta...

4 ay önce ING Bank bonus kredi kartım için kart koruma ve kimlik koruma sigortası yaptırdım, 1 ay sonra sigortayı iptal ettirdim fakat hala kartımdan sigorta bedeli kesiliyor .müşteri hizmetleri sigortanın devam ettiğini belirtiyor, sigorta şirketi sigortanın iptal edildiğini S**** hanım adında bir yetkili tarafından bankanın bildirildiği söyleniyor fakat ING Bank hala ücret iademi yapmadığı gibi olmayan sigorta için benden ücret tahsil ediyor. Bu şikayetim umarım bir an önce dikkate alınır.

Emel 478 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emel Güngör Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Emel 17 Ekim 2016

    Kusura bakmayin ama bana geri dönüş veya benimle iletişime gecilmedi sadece mail adresime bir mesaj atildi ingbank in bu sorunu cozeceginide hiç sanmiyorum herhalde en iyi kredi kartini iptal etmek olacak

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emel Güngör Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön