14 Nisan 2014

ING Bank İnternet Şubesi İçin Anlık Şifre Alamıyorum!

ING Bank internet şubesine giriş için anlık şifre almak istiyorum fakat kart numaramı ve karta ait olan cep telefon numaramı girdiğimde bilgilerimin yanlış olduğuna dair uyarı veriyor fakat bilgilerim doğru.

Bu konuda acil olarak yardımcı olabilir misiniz?

Samet 161 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sn Samet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Samet 15 Nisan 2014

    İlginiz için teşekkür ederim fakat şikayetim ne zaman çözüme ulaşacaktır?

  • ING Bank Temsilcisi14 Nisan 2014

    Sn Samet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön