15 Şubat 2013

ING Bank İnternet Şubesi Giriş Şifresi Oluşturamıyorum!

Bundan yaşlaşık olarak 2 ay kadar önce internet şubesi giriş şifremi unuttum. Kart ile anında şifre uygulamasını kullanmak istedim. Ancak aşağıdaki resimde görünen hatayı aldım. Bunun üzerine İngbank Bursa şubesine müracaat ettim.

Şikayet kaydımın alındığı, tarafıma bilgi verileceği ve sorunun giderileceği söylendi. Bu güne kadar herhangi bir işlem yapılmadı. Bugün yani 15 Şubat 2013 tarihinde yine aradım. Kartımla veya hesabımla ilgili herhangi bir sorun olmadığı söylendi ama yine aynı hatayı aldığımı söyledi. Hala sorunum giderilmemiştir.

Zafer 236 Okunma

Cevaplar

 • Zafer06 Mart 2013

  Sayın İNG Bank yetkilisi. Bana telefonla bildirmiş olduğunuz çözüm önerisi için hesabımın bulunduğu bankanız şubesini aradım. Ancak öyle bir işlem yapamayacaklarını ve müşteri hizmetlerinin bu konuyu halletmesi gerektiğini bana söyledi. Hatta bana cep telefonundan mesaj atarak da şifre isteyebileceğimi söyledi. Sanki ben bu işlemi bilmiyor muşum . Bu nedenle hala sorunuma maalesef çözüm getirilmedi. Sorunumla lütfen ilgilenirseniz. Saygılar...........

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sn Zafer E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

  Sn Zafer E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

  Sn Zafer E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön