16 Mayıs 2013

ING Bank İnternet Bankacılığı!

15 Mayıs 2013 tarihinde Üniversitede okuyan oğluma 600 TL EFT yapmak için internet bankacılığını kullandım. Telefonuma 600 TL lilk EFT yaptığım bilgisi geldi. 1 sn sonra bir daha geldi Hesaplarıma baktığımda aynı dakika içerisinde iki defa 600 TL EFT yapıldığını gördüm. Telefon Bankacılığın aradığımda sistemden kaynaklanan bir hata olduğu ve karşı bankaya iletildiği sabah hesabıma gönderileceği söylendi.

Ertesi gün hesabımda değişiklik olmayınca tekrar aradım. Karşı banka ile halletmem gerektiğini söylediler. Sistem hatasının kendilerine ait olduğunu İnterneti zaman kazanmak için kullanmak isterken benim neden durup dururken sorun sahibi yapıldığımı söylesem de durum aynı..

Sezai 603 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi27 Mayıs 2013

  Sn Sezai B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sezai17 Mayıs 2013

  Ne arayan var ne de soran. Derdini Marko Paşa'ya anlat diyorlar yani. Şikayetvar' a cevap gönderildi mi? gönderildi. O halde işlem tamam. Anlayış bu.

 • Sezai17 Mayıs 2013

  Ne arayan var ne de soran. Derdini Marko paşaya anlat diyorlar yani...Müşteriye en yakın zamanda bilgi vereceklermiş. Şikayet var a cevap gönderildi mi? gönderildi. O halde işlem tamam. Dostlar alışverişte görsün. Anlayış bu.

 • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Sn Sezai B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön