28 Şubat 2013

ING Bank ING Emeklilik Stopaj Kesintisini İstiyorum!

Oyak emeklilikte bireysel emeklilik sistemine üyeydim, daha sonra çıktım. Oyak Emekliliğin ING Emekliliğe devredilmesi nedeni ile, stopaj kesintiyi ING Emeklilikten almak istiyorum.

Bu konu ile ilgili ING bankasının ınternet linkinde kimlik bilgilerimin eşleşmediğine dair bir rapor alıyorum ve ING müşteri hizmetlerini aradığımda muhatap bulamıyorum. stopaj iadeleri ne olacak? Oyak emeklilikle ilgili işlemler nereden yapılacak.

Sedat 370 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2013

    Sn Sedat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Sedat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön