14 Şubat 2013

ING Bank İndirimi Yansıtmadı!

Kliksa.com dan 01/02/2013 tarihinde bir tv aldım. tv nin ücreti 2219 tl bonus çard kampanyası olarak 200 tl indirim alacağım yazmakta iken ING Bank bana ısrarla bonus yüklüyor ayrıca bu bonusun geçerlilik tarihini de bilmiyorlar.

Kampanyanın elimdeki nüshasında aynen yazıyorum. Kliksa.comdan 22 ocak - 4 şubat arası 500 tl ve üzeri nakit veya taksitli bonus kredi kartı çekimlerine %10 indirim kazanacaklardır. indirim tutarı 200 tl ile sınırlıdır. bir üye sadece bir kez yararlanır.

7 şubattan sonraki ekstrelere yansıtılacaktır. kampanyada yazanlar aynen bunlar nokta virgülüne kadar.problemim bu yolla da çözülmezse elimde ki kampanya bilgileri yazılı nüsha ile tüketici mahkemesine başvuracağım.

Erkan 94 Okunma

Cevaplar

 • Erkan26 Şubat 2013

  bugun gorustugum bayan arkadas bır sorun varmı dıye sordu bende cok sukur hal oldu demıstım. bıraz once baktıgımda puan olarak yuklenıp cekılen 200 tl tutar bugun yenıden cekılmıs ve -195,75 puan olarak eksi durumdayım.ingbankın ıslemlerı yaparken nereye baktıgını cok merak etmeye basladım. cekılen bır tutar yenıden neden cekılır anlamıs degılım.

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sn Erkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sn Erkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sn Erkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön