21 Ekim 2016

ING Bank İlgisizlik Had Safhada!

Tüketici kredimi erken kapattım fakat sigorta paramı mail almadıkları için alamıyorum, ilgili şube Kadıköy İskele şube ING Bank.

İnci 383 Okunma

Cevaplar

 • İnci'nin Teşekkür Mesajı28 Ekim 2016

  Teşekkür ederim ilginize

 • İnci 28 Ekim 2016

  İlginiz için teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn İnci Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • İnci 22 Ekim 2016

  Ben sadece sigorta iptalimin mail atılmasını istiyorum sizden bir şey talep ettiğim yok krediyi verirken öyle demiyodunuz bir daha ing bankın önünden bile geçmem ilgi sıfır kredi kapatmak için beni 1saat bankada beklettiniz ben böyle bir rezalet işleyiş tarzı görmedim istediğimi lütfen yapın ilişiğimiz kesilsin

 • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Inci Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön