03 Nisan 2013

ING Bank İlgisizlik!

Telefondan müşteri hizmetlerini aradım. Eskişehir hesabımın ıng günlük paket yapılmasını ve destek hesap verilmesini istedim. Ayrıca otomatik talimat vererek %2 bonus kazanmak istediğimi söyledim. Görevli işlemle Eeskişehir hesabına yaptığını, günlük paket onayı cep telefonuna onay geldikten sonra tekrar arayın otomatik talimatı verin ve %2 bonustan faydalanın dedi.

Cep tlf. mesaj geldi. Ben tekrar aradım başka bir müşteri temsilcisi manavgat hesabına günlük paket ve ek hesap tanımlanmış. Eskişehir değil dedi. Bunun değişmesi ancak banka şubesine giderek yaptırabilirsiniz dedi. Ben bu işlemleri bankaya gidip yaptırmam.Kredi kartımı ve hesaplarımı iptal ettiririm olur biter.

Şeref 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Şeref Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Şeref Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön