10 Ocak 2014

ING Bank İletişimsizlik!

Sanırım tarih 31 Aralık 2013 idi. Telefonuma gelen; "ING Bank cep şubesine girmeniz halinde 50 TL. bonus kazanacaksınız" gibi bir mesaj üzerine ING Bank cep şubesine girdim. 50 TL yüklendi mi yüklenecek mi herhangi bir bilgilendirme olmadı. 09 Ocak 2014 tarihinde tesadüf eseri 50 TL' lik bir bonusun hesabımda olduğunu 02 Ocakta yüklendiğini öğrendim.

Fakat telefonla aradığım müşteri temsilcisi 50 TL' lik bonusumun sistemde göründüğünü fakat harcamamam gerektiğini söyledi. İletişim eksikliğinden kaynaklandığını değerlendirdiğim bu durumun banka tarafından düzeltileceğine en sadık müşterisi olarak inanıyorum.

Tuncay 114 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay'ın Teşekkür Mesajı16 Ocak 2014

    ingbank yetkilisine ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sn Tuncay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Tuncay15 Ocak 2014

    Araştırma geliştirme bölümünüz sorunu çözmek için hala çalışıyor anlaşılan.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön