05 Şubat 2015

ING Bank İki Kez Çekim Yapıldı!

ING Bank nakit kart ile okçu laboratuvarında yapmış olduğum işlem bağlantı hatası verdi. İkinci kez çekildi. Cep şubemde baktığımda işlem iki kez para çekildiğini gördüm. Okçu laboratuvarında gün sonunda tek çekim görülüyor. Banka mağduriyetimi çözemedi.

Uğur 338 Okunma

Cevaplar

  • Uğur'un Teşekkür Mesajı21 Nisan 2015

    Sorunum cozumlendi

  • ING Bank Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Uğur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Uğur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön