07 Ocak 2016

ING Bank İhtiyaç Kredisi Çektim Konut Sigortası Yapılmış!

Bankanın Gaziosmanpaşa şubesinden ihtiyaç krediler çektim, internetten hesabımı kontrol ettiğimde ilk kredim'de eşya sigortası, ikinci kredim'de konut sigortası yaptırılmış. O kadar kağıt imzalıyoruz ki arada konut eşya sigortaları yapmışlar, banka çalışanları (çözüm olmazsa isimleri var). Sigortaların iptali ve paramın iadesi için şubeye dilekçe verdim, sigorta yaptırılan firmanın'da internet sitesinden iptal başvurusu yaptım. Herkes öğrensin bilgilensin diye paylaşıyorum, bankanın şikayet sayfasına şikayetimi bildirdim. Ve takipçisi olacağım bu konunun.

Volkan 128 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 19 Ocak 2016

  Bankanın genel merkezi ve GOP şube çalışanlarından aysel hanım şikayetimle ilgilendi ve sorunum çözüldü

 • Volkan'ın Teşekkür Mesajı19 Ocak 2016

  Firma genel merkez ve şube olarak hemen şikayetime dönüş yaptı... Sorunum çözüldü.

 • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2016

  Müşterimiz Sn Volkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/01/2016 tarihinde Gaziosmanpaşa Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Ocak 2016

  Müşterimiz Sn Volkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön