10 Haziran 2016

ING Bank İhtarname Ücreti!

ING Bank'a gecikmede olan konut kredim için ödemeyi yaptığım gün yaklaşık 170 TL ihtarname ücreti kesti fakat bana ulaşan bir ihtarname yok. Daha önceden 170 TL ücreti ödedim ancak belgeyi bana imzalatıp verdiler. Nereden bileyim banka ihtarname gönderdi.

Belkide göndermediği ihtarnamenin ücretinin alarak vatandaşı zor duruma sokuyorlar ödeme gücü olan zaten öder. Siz böyle yaparak insanları daha fazla zor duruma koyuyorsunuz 10-20 değil 170 TL. Almadığım bir hizmet için neden ücret ödüyorum.

Sibel 284 Okunma

Cevaplar

 • Sibel09 Ağustos 2016

  13 haziran dan sonra beni arayıp bilgi veren kişinin nasıl ses kayıtı yok. Kim aradı beni perilerle mi konuştum!

 • Sibel27 Temmuz 2016

  acil beni arayın verdiğiniz bilgiler yanlış.

 • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2016

  Müşterimiz Sn Sibel G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sibel13 Haziran 2016

  Kaç gün oldu halen arıyorsununz arayan kişinin de bilgisi yok ki bilgi versin vahim bir durumdasınız ingbank.

 • ING Bank Temsilcisi10 Haziran 2016

  Müşterimiz Sn Sibel G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön