08 Nisan 2016

ING Bank İcra Avukatları...

ING Bank‘ın İcra Avukatları şirketimizi arayıp bir çalışanımızın bilgilerini talep etmiştir, kendisine öncelikle kim olduğunu sorup kendini tanıtması gerektiğini söyledikten sonra kaba şekilde tehditkar bir biçimde bağırarak şirkete hacze geleceğini söyleyerek konuşmalarına devam etmiştir;

Maaş haciz yazısı gönderebileceğini hacze gelemeyeceğini ilettiğimde ise yetkiliyi bağlayın siz nasıl yetkilisiniz hiçbir şey bilmiyorsunuz diye hakaret edip, beni yetkililerime şikayet edeceği konusunda tehdit etmiştir.

Bugün ise maaş haciz yazısı iletmiştir. Bu şahıs bu kurumun ismini kullanıyor ve bu durumda kuruma zarar veriyor ve gördüğüm kadarıyla bu durumdan şikayetçi olan kişi sadece ben değilim, aynı durumdan başkaları da muzdarip. Ayrıca biz İnsan Kaynakları firmasıyız bu gibi durumlarda hacze gelinemeyeceğini çok iyi biliyorum ve bu durumu şirket avukatlarımızla da ayrıca görüşeceğim.

Esra 660 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Esra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Esra 11 Nisan 2016

    ING Bank'ın internet sitesinde bulunan İletişim Formundan da şikayetimi ilettim ancak hiçbir şekilde ilgilenen, geri dönen olmadı.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Esra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön