29 Ekim 2013

ING Bank İbraname Vermek İstemiyor!

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullandım. Krediyi kullandıktan 1 sene sonra artı para kullandığım gerekçesiyle mesaj geldi.Fakat artı parayı hiç kullanmadım hatta verdikleri kartın şifresini bile bilmiyorum.

Bankayı aradığımda hesap işletim ücreti kesildiği söylendi ama nedense hesap işletim ücreti 1 sene sonra toplu olarak kesilmiş ve bu tutar artı paramdan alınarak 5 ay kadar faiz işletilmiş ve bana 5 ay sonra mesaj gönderildi.

Gidip artı parayı kapattım ve banka bir daha aynı şeyi yapmasın diye dilekçe verdim.Yine 5 ay sonra mesaj geldi.Yine artı paramdan kesinti yapılmış ve faiz işletilmiş.Tekrar ödeme yaptım ve ibraname istediğimde bankanın böyle bir uygulamasının olmadığı beyan edildi.

Özge 89 Okunma

Cevaplar

 • Özge 01 Kasım 2013

  Bir daha ING Bank'la kesinlikle çalışmam kimseye de tavsiye etmem

 • Özge 30 Ekim 2013

  Hesap işletim ücretinin bankanın yasal hakkı olduğunu varsaysak bile eğer banka iyiniyetli olsaydı bunu taksitleri yatırırken söylerdi.Her ay gününden önce 330-TL taksit yatırdım ve eğer bilgim olsaydı hesap işletim ücretlerini de gününde yatırabilirdim.Fakat banka kötü niyetli davranarak söz konusu tutarları artı para hesabından kesmiş ve 5 ay da faiz işlettikten sonra bana ekstre göndermiştir.Ben kötü niyetli olarak işletilen bu faizi yasal hak olarak değil haksız kazanç olarak görüyorum.Ayrıca daha öncede belirttiğim gibi bankaya borcum bulunmadığında dair ibraname istiyorum

 • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2013

  Sn Özge K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Ekim 2013

  Sn Özge K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön