24 Nisan 2015

ING Bank İade Ücret!

İNG Bank bonus kredi kartına mağaza tarafından iade yapıldığında ING Bank iadeyi beklemeye alıp iade yapan mağazadan yazılı belge gelene kadar müşteriye iade yapmamaktadır. Mağaza biz iadeyi yaptık bitti bankanızla görüşün onlar bekletiyor derken ING Bank illa yazılı belge bekleyip karta para iadesi işlemi yapmamaktadır. Çağrı merkezi çalışanları ve takım liderleri de konu hakkında bilgi sahibi değillerdir. Müşteriye de gereken bilgilendirme yapılmamaktadır ve olan mağaza tarafından iadesi yapıldıktan sonra 29 güne kadar bekletilen müşterilere olmaktadır.

Uğur 280 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Uğur A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Uğur A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön