03 Nisan 2013

ING Bank İade Ettiği Parayı Geri Alıyor!

Bu Ing'yi 3. kez şikayetim. Bir önceki şikayetim işyerimle anlaşmalı olduğu aylarda kesilen hesap işletim ücreti ile ilgiliydi. Kestikleri belli miktarı hesabıma geri yatırmalarını talep ettim ve sorun düzeltildi diye döndüler. (Gerçi ekstreye baktığımda belirtilen miktardan daha az bir iade gerçekleşmişti!!)

Aradan bir süre sonra alışveriş esnasında bakiye yetersiz denince şaşırarak ekstremi kontrol ettim ve Ing'nin geri iade ettiği parayı 2. ve 3. ay işletim ücreti olarak tekrar hesaptan kesmesi komedisi ile karşılaştım. Bakiyem yine 0! Bu banka yüzünden her sabah işe geldiğimde müşteri hizmetleri ile uğraşan iş arkadaşları görüyorum! Hepimize sorunsunuz! Paramı yeniden iade edin.

Emine 62 Okunma

Cevaplar

 • Emine 26 Temmuz 2013

  İng Bank geri iade ettiği parayı ertesi gün tekrar kesmesinin sebebini hesaba para giriş çıkışı olduğu için sistem otomatik olarak yeniden kesmiş diyerek konuyu kapattı. Sonuç şu: benim param yine ing'nin cebinde kaldı!

 • Emine 05 Nisan 2013

  Geri iade ettikleri haksız kesilen isletim ucretimi iade eden ing bank benden iadeyi yeniden kesmiş. Şikayetim üzerine aradılar ve artık işyerimle anlaşmaları olmadıgından sistemin hesabıma giren parayı kesmesi gerektiğini söylediler. İyi de hesabıma giren para sizin iadeniz ve onu yeniden kestiğiniz tarih iadenizin hemen ertesi gunu! Bu nasıl bi sistemdir. Ben iadenizi beklerken hesabımı kapatamiyorum ve sorumlu yine ben tutuluyorum. İadeyi gerceklestirip ararsiniz diye kosup birkac gun subenizin kapisinda beklemem mi lazımdı yatarsa hemen alayim diye. Iade ertesi gun geri alınmış ya bu nasıl ayıp. Dogru! sikayetimi yazar yazmaz koşmam lazimmis. Etraf uyanık kayniyor!! Yazik.

 • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sn Emine A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sn Emine A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön