20 Eylül 2013

ING Bank Hizmeti Aksatıyor!

Ekim 2011'de konut kredisi çektiğim günden beri ING Bank müşterisiyim. Bu süre içerisinde bankacılık işlemleri ile ilgili olarak yapmam gereken işlemler için genel müdürlükten aranarak bilgilendirildiğim her konuda şubeye giderek istenen işlemleri zamanında yaptığım halde, işlem sonrasında tekrar mesajla ya da telefonla aranarak işlemleri tamamlamam gerektiği söyleniyor. Genel müdürlükle şubeler arasında iletişim sorunu mu var? Hiç bir işlemi bir defada bitiremiyorlar. Bizim de zamanımız kıymetli. Kredi borcumun bittiği gün hesabımı kapatacağım.

Özlem 52 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sn Özlem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Yozgat Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Özlem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön