25 Mayıs 2016

ING Bank Hiçbir Taahhüdünün Arkasında Durmuyor!

2005 senesinden beridir çalıştığım Oyakbank'tan çok memnundum. Hesabım ve kredi kartım vardı. Ne zaman ING oldu sorun başladı. Sürekli kart aidatları. Otomatik ödeme verin gelmez diyorlar, geliyor. Şunu yapalım gelmez diyorlar, geliyor. Bıktım, kapattım tüm hesaplarımı.
Bu sene gene açmış bulundum. Özellikle belirttim bakın bu sorunu tekrar yaşatmayın bana diye, tamam dediler söz verdiler. 2 otomatik ödeme talimatı istediler verdim. Bugün ekstremde 82,50 TL kart aidatı geldi. Sanki gıcıklığına yapıyorlar. İlla arayın biz düzeltelim istiyorlar.
Sistemsiz, disiplinsiz çalışıyorlar. Son ödeme tarihine kadar borcu silmedikleri takdirde tüm hesaplarımı kapatıp kurtulacağım. Hakkımı da Hakem Heyeti'nde ve mahkemede arayacağım.

Alper 108 Okunma

Cevaplar

 • Alper 28 Mayıs 2016

  2005 senesinden beridir çalıştığım Oyakbank'tan çok memnundum. Hesabım ve kredi kartım vardı. Ne zaman ing oldu sorun başladı. Sürekli kart aidatları. Otomatik ödeme verin gelmez diyorlar, geliyor. Şunu yapalım gelmez diyorlar, geliyor. Bıktım, kapattım tüm hesaplarımı. Bu sene gene açmış bulundum. Özellikle belirttim bakın bu sorunu tekrar yaşatmayın bana diye, tamam dediler söz verdiler. 2 otomatik ödeme talimatı istediler verdim. Bugün ekstremde 82,50 TL kart aidatı: (Sanki gıcıklığına yapıyorlar. İlla arayın biz düzeltelim istiyorlar. Sistemsiz, disiplinsiz çalışıyorlar. Son ödeme tarihine kadar borcu silmedikleri takdirde tüm hesaplarımı kapatıp kurtulacağım. Hakkımı da hakem heyetinde ve mahkemede arayacağım.

 • ING Bank Temsilcisi27 Mayıs 2016

  Müşterimiz Sn Alper Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Alper 26 Mayıs 2016

  Şikayetim giderilmemiştir. Üstüne üstlük SMS atıp bizi ara mısınız diye saçma bir uygulamaları var. Şikayetim son haddinde devam etmektedir.

 • ING Bank Temsilcisi25 Mayıs 2016

  Müşterimiz Sn Alper Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön