28 Aralık 2015

ING Bank Hesapta Para Varken Kredi Kullandırıp Faiz Alınması.

Yıllardır ING Bank hesabını kullanmaktayım. Günlük hesabımda otomatik ödemelerim olduğundan her ay düzenli bir para yatırıyorum.

7 Aralık tarihinde yine günlük hesabıma para aktardım ve 18 Aralık'ta fark ettim ki ING Bank benim hesaptaki paramı kullanmak yerine kredi destek hesabında kredi kullandırımı yapıp faiz işletmiş.

Müşteri hizmetlerini aradığımda mevcut şubemin değiştiğini ve bu nedenle kredi kullandırıldığı gibi abuk bir cevap verildi. Hesapta param varken onu kullanmak yerine kredi kullandırılması çok saçma. Mesajlarımı kontrol ettiğimde 7 Aralık'ta SMS ile gelen mesaj su; Şube kodu 433 olarak değişecek işlemleriniz hiçbir şekilde etkilenmeyecektir. Bu nasıl etkilenmemektir?

Özlem 85 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Özlem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Özlem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön