12 Eylül 2013

ING Bank Hesaplarımı Kapatmıyor!

ING Bank Özel Hizmetler şubesindeki hesabımdan yaklaşık 50 TL hesap işletim ücreti kesti. İadesini istedim olumsuz cevap verdiler. Hesabım kapatılsın diyorum onuda kapatmıyorlar. Tokat şubesindeki ve özel hizmetler şubesindeki hesabımın kapatılması için fax çektim. Ne arayan var ne soran var.

İsmail 131 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı18 Eylül 2013

    teşekkür ederim hesaplarımı kapattılar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn İsmail A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn İsmail A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön