21 Kasım 2015

ING Bank Hesaplarımı Kapatamıyorum!

Nevşehir ilinde bulunan ING Bank'tan maaş müşterisi olduğum dönemden kalan hesaplarımı kapatmak için Eskişehir ING Bank şubesine gittiğimde hesapları açan şubenin kapatabildiğini ve talebim doğrultusunda dilekçemi alıp ilgili şubeye mail olarak gönderebileceklerini beyan ettiler.

05.11.2015 tarihinde ilk dilekçemi teslim ettim. Kontrol için 12.11.2015 tarihinde şubeye gittiğimde hesaplarımın henüz kapatılmadığını öğrendim ve 12.11.2015 tarihinde hesaplarımın kapanması ile ilgili talebime ilişkin ikinci dilekçemi verdim. Fakat hesaplarım henüz kapanmadı. Gerekli incelemenin yapılarak problemin tespit edilmesini ve ING Bank'ta bulunan tüm hesaplarımın kapatılmasını istiyorum.

Uğur 65 Okunma

Cevaplar

  • Uğur29 Kasım 2015

    Kişisel çabalarım yeterli olmamıştı. İyi ki ŞİKAYETVAR.com var. Teşekkürler...

  • ING Bank Temsilcisi24 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Uğur Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Uğur Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön