16 Mayıs 2013

ING Bank Hesaplarım Arası Keyfi Havale Ve Masraf Kesimi!

8-4-2013 tarihinde Samsun Çiftlik şubenizce hesabımdan bilgim harici bankaca hesaplarım arası yapılan havale sonucu kesilen ücretin tarafıma iadesi veya varsa kesintinin yasal izahının yapılması amacı ile 24-04-2013/27-04/2013-7-05-2013 tarihlerinde banka müşteri hizmetlerine ve şubeye müracaatıma cevap verileceği bildirilmesine rağmen bu güne kadar tarafıma herhangi bir bilgi verilmediği gibi kesilen bedelde az da olsa tarafıma iade edilmemiştir.

Yaptığım şikayetlere gerek banka şubesi gerekse müşteri hizmetlerinin cevapları sorunun en kısa sürede çözülerek tarafıma cevap verileceğinin söylenmesi müşteriyi yatıştırarak sürenin uzatılarak işlemin unutturulması olsa gerek.

Temel 95 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Temel A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Temel A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön