09 Temmuz 2013

ING Bank Hesaplar Arası Hesap İşletim Ücreti Alınmıyor Dendi!

26. 06. 2013te ING Bank turuncu hesaba 1000 TL yatırdım. % 7 faiz kazanacaksınız ve hesaplar arası hesap işletim ücreti kesilmeyecek dendi. Fakat 2 defa 02 nolu ing hesabından, 01 nolu inghesabına 1 hafta sonra para aktardım. 5tlye yakın hesap işletim ücreti kestiler. 1 hafta sonra 50TL parayı 01 nolu hesaba çekmek için aktardım fakat 47, 66 kuruş aktardılar.

Müşteri hizmetlerini aradım. 2 TL 34 kuruş hesap işletim ücreti kesidilgini öğrendim. Sözde kesilmeyecek denmişti ve broşürlerinde bile bankalar arası uygulanmadığını belirtmişlerdi. 20 gündür 02 nolu ING Bank hesabımdaki paramın ne kadar faiz kazandırdığını sorduğumda 99 kuruş dedi, müşteri hizmetleri çalışanı. Şok oldum.

Nurgul 152 Okunma

Cevaplar

 • Nurgul'un Teşekkür Mesajı01 Ağustos 2013

  Merve Hn a teşekkür ederim.

 • Nurgul 10 Temmuz 2013

  Mesaj geldi .hesap isletim ucretinin geri ödeneceği bilgisi sms olarak tarafima ulasti.henuz hesabima bakmadim

 • ING Bank Temsilcisi10 Temmuz 2013

  Sn Nurgül T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Sn Nurgül T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön