12 Şubat 2014

ING Bank Hesap Kullanım Ücretinin Kesilmesini İstemiyorum.

Çalıştığım SSC TUR ALOBİLET HATTI şirketi ING Bank ile anlaşmalı maaş ödemesi almaktayız. Anlaşma şartı gereği aylık hesap kesim ücreti yapılmaması gerekiyor fakat her ay hesabımdan bunla alakalı ücretler alınıyor. Banka Şubenizle görüşünüz diyor fakat Göztepe şube bunla ilgilenmemektedir. Müşteri Temsilcisi iadenin olmayacağını belirtip işlemle ilgilenmiyor.

Eda 151 Okunma

Cevaplar

 • Eda'nın Teşekkür Mesajı18 Şubat 2014

  Ve sonunda halledebildik. İlgi ve alakasından dolayı benimle irtibata geçen Aslı hanıma çok teşekkür ederim. Kendisinin tutumu ve yaklaşımı en azından beni memnun edebildi. Teşekkürler Aslın hanım

 • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

  Sn Burak T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Eda 16 Şubat 2014

  Sn İNG BANK A.Ş. Size borcumuz olduğunda defalarca arayıp ulaşamadığınız mesaj atıp nolur nolmaz diye bi de mail atabiliyosunuz. Sadece 2 kere aramakla yardımcı olmaya çalıştığınızı mı söylüyorsunuz?

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Burak T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Burak T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön