12 Eylül 2013

ING Bank Hesap Kullanım Ücreti Alıyor!

4-5 ay kadar önce ING Bank'tan ihtiyaç kredisi çektim, Dosya masrafı ve dünya kadar faiz ödüyorum zaten, şimdide hesap işletim ücreti ödemem gerekiyormuş aylık 7 TL, 693 lira kredi ödemem oluyor 700 TL.. Bunu 7x36 dersek 252 TL eder 3 yılda. Benden en başta aldıkları dosya masrafı kadar bir de işletim ücreti alıyorlar. Bir daha ING den değil kredi çekmek önünden bile geçmem.

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Mehmet Celil D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Mehmet Celil D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön