16 Ağustos 2013

ING Bank Hesap Kullanım Ücreti!

Oyakbank, ING Bank'a devir edildikten sonra hesabımı belirli bir süre kullanmaya devam ettim. Daha sonra 2012 yılında bankanıza verdiğim dilekçeye istinaden kredi kartımı ve hesabımı kapattım.
2013 yılının şubat ayında taşıt kredisi için başvurdum.

Hesap işletim ücreti ödememek için 1 adet faturayı otomatik ödeme olarak verdim. Yaptığım kontrollerde hesap kullanım ücretinin alındığını fark ettim. Bankayla görüştüğümde geçmişe dönük 60 TL yakın hesap kullanım ücretinin olduğunu öğrendim.

Kapatıldığını düşündüğüm, tek bir kartın dahi bulunmadığı bir hesabın ücretinin nasıl
faturalandırıldığını merak ediyorum. 13.08.2013 tarihli yazdığım yazıya banka tarafından henüz bir cevap alamadım.

Yahya 57 Okunma

Cevaplar

  • Yahya20 Ağustos 2013

    Hesabımın daha önce kapatılmasını istememe rağmen kapatılmamasının bankanın işleyişi ile ilgili bir sorun olduğunu hâlâ düşünmekteyim. Ancak şikayet üzerine bankanın ilgili personeli tarafından gösterilen tavır, davranış ve iyi niyetli çözüm önerisini olumlu olarak değerlendiriyorum. Umarım ilgili personelinin yaptığı çözüm önerisi olumlu sonuçlanacaktır.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sn Yahya Kemal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sn Yahya Kemal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön