24 Haziran 2013

ING Bank Hesap Kullanım Ücreti!

Yıllardır kullandığım İNG Bank hesaplarım ve kredi kartım bulunmakta fakat 2 ay önce hesabımdan aylık 7 TL civarı iki defa ücret alındı ve kmh hesabı açtırır ve otomatik talimat verirsem alınmayacağı söylendi. Bu ücretle ilgili hiçbir evrak imzalamadım bu ücret yasal mı.

Bende kendime göre kredi kartımı kapattım sıra hesaplarımda. Kullanmadığımızda ne kazanıyorlar ne ücret alabiliyorlar. Bunu yapanlar kaç yıldır ING Bankta çalışır bilmem, ama ben hesabımı açtığımda yıl 2003' tü. Adı da Oyakbank'tı. Hiç kimse vazgeçilmez değildir.

Ramazan 35 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan28 Haziran 2013

    bankanın ilgilenmesinde problemimi çözmesi memnuniyet verici fakat geçici olması can sıkıcı.yani bankanın kredi kartını ve hesaplarını aktif olarak kullanman hesap kullanım ücreti ödemene engel olmuyor.ben tuketici kredimi ve kredi kartımı kapatarak problemi kökünden çözdüm.

  • ING Bank Temsilcisi26 Haziran 2013

    Sn Ramazan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sn Ramazan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön