ING Bank Hesap Kesim Ücreti Alıyor!

Başak U. |

0,79 faiz oranı kampanyasından yararlanarak ING Bank'tan 3000 TL Kredi kullandım. Bana hesap kartı/ kredi kartı yönlendirildi. Kredi kartını kullanmayacağımı ilettim. Her ay hesap kesim ücreti talep edilmemesi için formaliteden bu kartın tanımlandığı iptal etmem durumunda tarafımdan
hesap ücreti kesileceğini ilettiler. Nasılsa kullanmayacağım deyip önemsemedim.

Şimdi de hesabıma otomatik ödeme talimatı tanımlanmış bilgim olmadan açıklama da yapılmamıştı en başında.Bende bu işlemin iptalini istedim. Bu defada bu paket kampanyaydı birinden birini iptal ettiğinizde hesap kesim ücreti alınır dediler. Hesap kesim ücreti ne kadar : 10,90 TL Böyle bir şey olabilir mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başak U.
  04 Şubat
  19:51

  Sikayetime çözüm bulduk dersem yalan soylemis olurum. Beni arayan hanımefendi çok kibar çok ilgili olduğu icin kendisine tesekkur ediyorum. Ancak okadar. Ben kredi işlemlerim sırasında beni bilgilendirmesi gereken ancak bilgilendirmeyen musteri temsilcisi Feyza hanım sayesinde krediyi onayladim. Bugün bana bunun paket kampanya oldugu ifade edildi. Yani en başından soylenmesi gereken sey en son soylendi. Cok başarılı gercekten musteri memnuniyeti anlayışınız... bana çözüm uretmediniz. Bilginiz olsun. SN.INGBANK. .

 • 04 Şubat
  15:12

  Sn Başak U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir:
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • 29 Ocak
  11:11

  Sn Başak U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.