08 Nisan 2013

ING Bank Hesap Kesim Ücreti!

İNG Banka'tan kredi çektim son taksitimi yatırdığımda bana eksik bakiye var denildi niye diye sorduğumda meğer banka benim kredimden önce kendi hesap kesim ücretini alıyor. Ben bu hesabı kullanmadım etmedim niye bu para benden kesiliyor dedim sistem öyle diyor memur daha önceleri de kredi çektim diğer bankalarda ama böyle bir şeyi ilk defa başıma geliyor milletten hak edilmeyen paralar alınıyor.

Hüdai 78 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Hüdai G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Hüdai G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön