07 Mayıs 2013

ING Bank Hesap Kartımı Kapatmak İçin Ücret İstiyor!

Tuik te çalışırken maaşımızı ING Bank maaş kartımdan alıyordum. Sözleşmem bitti ve işten ayrıldım ben bu kartı pek tabi kullanmaya devam ettim. Ama aylık 10 TL gibi bir kart ücreti alıyor yanılmıyorsam. Ben bu parayı ödemek istemediğimden hesabımı kapatmak istedim. Müşteri hizmetlerini aradım kartı kapatmalarını söyledim. (borçlarını sıfırlamıştım) Bana tamam kapatıldı denildi.

Ama 2 ay sonra 50 kr gecikme borcu geldi. Bankaya gittim hesabınızı tamamen kapatmak için 67 TL vermeniz lazım dediler. Şimdi ben o parayı veririm ama şu anda aktif olarak kullandığım ING kredi kartımı da iptal ettiririm. Hesap kartının işletim ücreti mi olurmuş. Açıklama bekliyorum.

Cihat 335 Okunma

Cevaplar

 • Cihat 14 Mayıs 2013

  Sorunum cözüldü hesap kartım artık kapalı. İNG Bank'a ilgi ve alakalarından dolayı tesekkür ediyorum. Bize bu imkanı tanıdıgı için sikayetvar.com'a ayrıca tesekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sn Cihat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cihat 07 Mayıs 2013

  Bugün İNG BANK tarafından arandım ve telefonda cok güzel ilgilendiler sorunumla. Yarın dilekcemi yazıp verecegim insaALLAH sorunum hallolur.

 • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sn Cihat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön