25 Nisan 2013

ING Bank Hesap Kapatma İşlemini Dikkate Almadı!

ING Bank müşterisiyim kamu görevlisi olduğumda yurdun değişik yerlerinde görev yaptım ve hesap açıldı. Gelibolu, Şanlıurfa, ve Ankara'da açılmış olan hesaplarımın kapatılması için 2011 yılında Ankara Ümitköy şubesine müracaat ettim.

Bana hesap işletim ücreti borçlarımın olduğunu söylediler bende o borçları kapattıktan sonra hesabımın kapatılmasını istedim ve bana hesabımın kapatıldığını söylediler. Aradan 2 yıl geçtikten sonra hesabımın kapatılmadığını öğrendim.

Ümitköy şubesini aradığımda bana eski personelin işten ayrıldığı için bir şey yapamayacaklarını söylediler ve benim Gelibolu, Urfa ve Kızılay'a giderek hesaplarımı kapattırmam gerektiğini söylediler.

Cem 253 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Cem S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Cem 27 Nisan 2013

    Sayın Ingbank daha önce çok defa müşteri hizmetlerinizi aramama rağmen beni banka şubelerine yönlendirdiler. Bu yüzden sizin ile iletişime geçmiyorum. Sorunun en kısa sürede çözüme ulaşacağını umut ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Cem S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön