25 Kasım 2015

ING Bank Hesap Kapatma!

Halen Iğdır'da görev yapıyorum askeri personelim zor görev şartlarının yanında birde ING Bank müşteri hizmetleri ile mücadele ediyorum. Benim ING Bank'ta daha önceden hesabım vardı. Bu hesabımı kapatmak istediğimde bana ısrarla en yakın ING Bank şubesine gitmemi söylüyorlar. Anlatamıyorum galiba ben artan terör olayları nedeniyle izne bile çıkamıyorum. Bulunduğum yerde ING Bank yok. Bir hesap kapatmak için en yakın şubeye gitmem söyleniyor. Yani imkansız bir şey bu ING Bank şubesindeki bütün hesaplarımın kapatılmasını istiyorum. Ayrıca ING Bank müşteri hizmetlerinde çalışan personelin yokuş yapmayı değil çözüm üretecek kişilerden olsa iyi olur. Hesaplarım kapatılmadığı takdirde. Yasal yollara başvuracağım.

Nihat 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Nihat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Nihat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön