22 Mayıs 2014

ING Bank Hesap Kapatırken Para Talep Ediyor.

25 Nisan 2014 tarihinde, Bursa-Özlüce Şubesi'nde giderek ING Bank'ta olan Kredi borcumu kapattım. ING Bank'a ait hesaplarım Eskişehir Şube'ye ait olduğundan, Özlüce Şube aracılığıyla adıma ait tüm hesaplarımın kapatılması için dilekçe verdim ve en geç akşama kadar kapatılmış olacağını belirttiler.

Dilekçemden önce, tüm hesaplarımın tamamen kapatılabilmesi için herhangi bir borç kaydedilmiş işlem olup olmadığını sordum, hesaplamalar sonunda 140 TL daha yatırdım. Şimdi mailime gönderilen ekstre ile öğreniyorum ki, aynı gün benden 52 TL kesip borcu var diye kapama yapmamışlar ve tahakkuklar ile borcu 68 TL olarak belirtmişler. Borcu ödemeyeceğim, bankayı da gerekli yerlere şikayet edeceğim.

Demet 245 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Demet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Demet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön