26 Temmuz 2013

ING Bank Hesap Kapanması ve Kredi Kartı Tanımlanması!

ING Bankasına kredi borcum vardı, kredi almamla beraber beraberinde bir kredi kartı verildi. Henüz hiç kullanamadım. Kredi kartını internet bankacılığında göremedim, tanımlayamadılar. Defalarca şubeye gittim , merkezi telefonla aradım yine yapamadılar. Kredi borcumu kapattım, hesapların ve ürünleri kapatılması ve silinmesi için talimat verdim, hesaplarımıda kontrol ettim hala açık görünüyor.

Kredi kartımı kapatmak istediğimde bu şikayetimin olduğunu belirttim, bu sorununuzu çözelim acil olarak diye söylediler. Yine kontrol ediyorum tüm sorunlar devam ediyor. Böyle işlem yapmaya devam ettiklerinden dolayı tamamen bu bankayla ilişiğimi keseceğim. Bu sorunlarım 6 aydır devam ediyor ve hiçbir somut adım yok.

Süleyman 105 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman'ın Teşekkür Mesajı29 Temmuz 2013

  kısa sürede çözümlendiği için teşekkür ederim

 • Süleyman26 Temmuz 2013

  Yetkili bir bayan aradı cep numaramdan. kredi kartı tanımlamasını yaptı. aktif hale geldi kontrol ettim. hesap işlemi için ing günlük hesabı talebinde bulundum, kabul edildi, telekom faturamı otomatikl ödemeye tanımladım ve hesap işletim ücreti alınmayacağını söyledi.gün bitmeden bütün sorunlarım çözüldü.yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Sn Süleyman G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Sn Süleyman G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön