31 Ocak 2014

ING Bank Hesap Kapama İşlemini Yapmıyor.

ING Bank'ta hesabım mevcut, 17.01.2014 günü Antalya-Manavgat şubesine giderek hesap kapama işlemi için form doldurdum ve imzaladım. Görevli hesabımın kapandığını, başka bir işleme gerek olmadığını söyledi. Fakat 30.01.2014 günü cep telefonuma hesap işletim ücreti adı altında 01.03.2014 itibariyle hesap işletim ücreti alınacağı bilgisi geldi.

ING Bank müşteri hizmetlerini aradım. Bilgilerimi incelediğinde herhangi bir bilgi görülmediğini, hesabımın ve nakit kartımın aktif olduğunu söyledi, işlem yapamayacağını, işlemi gerçekleştirdiğim banka şubesi ile görüşmemi söyledi ve Manavgat Şubesinin telefon numarasını verdi. Fakat Manavgat Şubesini 10 kez aramama rağmen açan olmadı.

Murat 85 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Murat Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Murat Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön