03 Eylül 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İstiyorum!

ING Bank 1 dönem için 49, 98 TL hesap işletim ücreti kesiyorsunuz. 27. 08. 2013 tarihindeki bu işlemi iptal etmenizi ve paranın hesabıma iade edilmesini arz/ talep ederim. Aksi halde " Tüketici Hakem Heyetine " şikayet edip, devamın bu işlemi Mahkemeye taşımaya kesinlikle kararlıyım.
Bu konu mahkeme boyutlarına gelmeden iptal edilmesini talep ederim.

Cemal 104 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Cemal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Cemal'ın Teşekkür Mesajı04 Eylül 2013

    04/09/2013 tarihinde hesap işletim ücreti, hesabıma iade edilmiştir. Yetkililere, ilgilenenlere çok teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Cemal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön