11 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank'tan kredi çektim ve yaklaşık 18 aydır kredimi düzenli bir şekilde ödüyorum. Bunun yanında 1 adet elektrik faturası ödüyorum. 18 aydır ne elektrik faturamda sıkıntı çıktı nede hesap işletim ücreti ile alakalı bir ödeme çıktı. Fakat ocak 2014 ayında 142 tl kredim 80 küsur elektrik faturam adı altında 500 Evler şubesine ödeme yaptım.

18 ayın verdiği rahatlıkla maillerimi kontrol etmedim. Haberimin olmadığı bir vergi borcundan dolayı ING Bank destek hesabıma vergi dairesi tedbir koyup kapatmış ve yıllık 45 tl hesap işletim ücreti çıkartmış.

Elektrik fatura borcum adı altında verdiğim 80 küsur tl'yi bana sormadan içinden hesap işletim ücreti kesmişler. Geri istiyorum...

Emrah 118 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn Emrah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Çözüme ulaşmıştır teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Emrah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön