04 Ekim 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

27 eylülde ING Bankı şikayet ettim. Arkasından mail attılar. Hesap işletim ücretiniz yattı. memnuniyet anketini neden olumlu doldurmadınız, doldurun ricasında bulundular. Bende bankaya parayı almaya gittim. Hesapta para yok.

Hesap 6,5 TL yatmış 1 gün sonra hesap işletim ücreti olarak kesilmiş komedi. Benden banka 35 TL civarı para kesti sadece 6. 5 TL yatırıyor. Ben Oyak ilgili fonundan 2012 yılı ağustos ayında çıktım. 2012 yılı ağustos ayından günümüze ne kadar hesap işletim ücreti kestiyse hepsini istiyorum...

Mesut 70 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Ekim 2013

    Sn Mesut P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mesut07 Ekim 2013

    banka hiç kılını dahi kıpırtmadı

  • ING Bank Temsilcisi04 Ekim 2013

    Sn Mesut P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön