20 Ağustos 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Çalışan bir arkadaşımın tavsiye ve ricası ile ING Bank Karabağlar şubede açtığım şirket hesabımı hiç kullanmadım. 1-2 yıl sonra kullanmaya karar verdim. Hesabın Alsancak şubeye taşınmasını istedim. Güç bela taşıma işlemi yapıldı.

Ancak hesabıma gelen ilk paradan hemen geçmişten biriktirdiği hesap işletim ücretlerini kesti. Hiç kullanılmamış bir hesabın nasıl birikmiş bir işletim ücreti olur banka yetkililerinin açıklama yapmasını, haksız alınan bu paranın da hesabıma iadesini istiyorum.

Engin 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Sn Engin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Sn Engin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön