09 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

3 ay önce bankadan kredi çekerken hiçbir şekilde ekstra ücret vs alınmayacağı bizzat söyledi hatta imzalı kağıt bile verebiliriz dendi. Akşam para yatırdım kredi tutarı kadar fakat az önce ödeme yapmak için sisteme girdiğimde hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı, müşteri memnuniyeti. Kesilen paranın hesabıma geri yatırılmasını ve bana söz verildiği gibi önümüzdeki aylarda da bu ücretin kesilmemesini talep ediyorum.

Özkan 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Özkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde Aydın Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Özkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön