04 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin iadesini İstiyorum!

Bir yıldan fazladır kullanmadığım hesabıma Yanlışlıkla gelen EFT'den 69 TL. lik hesap işletim ücreti kesildi. Kesilen ücretin hesabıma geri iadesini istiyorum. Böyle bir bankacılık anlayışı olamaz. Bu yüzden elindeki müşterileri de teker teker kaybedecekler.

Onur 108 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

    SORUNUM HALLEDİLDİ. TEŞEKKÜR EDERİM.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Onur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Onur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön