27 Mart 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Oyak tarafından 20 Mart 2013 günü adıma gönderilen para ING Bank tarafından kapatılmayan ve kullanılmayan Küçükesat Şubesine yatmıştır. Ancak bu hesaptan yine eski maaş hesabımın olduğu ve yıllardır hiç bir şekilde kullanmadığım Ağrı Şubesince, iznim onayım olmadan (muhtemelen sözleşmemde yoktur) 20 Mart 2013 tarihinde "2013 yılı 2.Ay Hesap İşletim Ücreti" adı altında 49.98 TL kesinti yapılmıştır. Ben ING Bankı ve Ağrı Şubesi ile hiçbir bankacılık işlemi yapmıyorum. Bu kesinti ile ilgili bankaya yaptığım"49**" "505**" ve "513**" numaralı telefon, fax ve şahsen bankaya müracaat işlemlerim dikkate alınmamakta herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Onayım alınmadan yapılan kesintinin iadesini istiyorum.

Ergül 94 Okunma

Cevaplar

 • Ergül 05 Nisan 2013

  ŞİKAYETİM ÇÖZÜLMEDİ, SÖZLEŞME VB GÖNDERİLMEDİ PARAM İADE EDİLMEDİ. ŞİKAYETİME BİLGİSAYARDAN OTOMATİK ŞABLON CEVAP VERİLDİ. SONUÇ ALAMADIM.

 • Ergül 30 Mart 2013

  2013-03-26 19:37:06 tarihli şikayetime INGBank Müş. İlş tarafından başka bi vesile ile arandığımda e-posta adresime cevap gönderildiği belirtildi. Spam kutusu dahil kontrol ettim. Bana cevap verilmememiş. Ayrıca hesap kesim ücreti kesmeye dayanak olan SÖZLEŞME nin (Oyakbank/Ingbank ile benim aramda imzalanan) kopyasının tarafıma verilmesini

 • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

  Sn Ergül P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ergül 27 Mart 2013

  Şikayetim cevaplanmadı, Müşteri İlişkileri Servisinin yaptığı gibi SESSİZLİK ve EYLEMSİZLİK hali var. Cevap BEKLİYORUM

 • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

  Sn Ergül P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön