19 Şubat 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

2012 yılına ait hesap işletim ücretinin iadesi ile ilgili 1 ay önce sitenize şikayette bulundum şikayet üzerine Ing Bank yetkilisi M** hanım beni aradı şikayeti geri çekmem karşılında 57 tl olan hesap işletim ücretinin kısmi olarak iade edileceğini ve konuşmaların kayıt altında oldunu sözlü olarak taahhüt etti,buna rağmen hesap işletim ücreti hesabıma yatmadı, gereğinin yapılmasını arz ederim.

İlker 95 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Mart 2013

    Sn İlker Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sn İlker Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön