11 Eylül 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretini İade Ettikten Sonra Tekrar Aldı!

Tarafımdan tahsil edilmiş olan hesap işletim ücretlerim hakem heyeti kararı ile 10/09/2013
tarihinde 141, 59 TL olarak iade edilmiştir. Ancak akabinde hemen sistem tarafından 44, 05 TL hesap işletim ücreti tahsil edilmiştir.

Hakem heyetlerinin bu konularla ilgili toplanarak çözüm kararı alması bildiğiniz üzere ortalama 3-4 haftayı bulmakta ve ağırlıklı olarak tüketici lehine sonuçlanmaktadır. Her ay yeni şikayet-yeni iade işleri ile hem bankanın hem de tarafımın uğraşacağı ve bu işin bir sarmala dönüşeceği, kurumun da şikayet adetlerinin artacağı aşikardır.

Erman 96 Okunma

Cevaplar

  • Erman'ın Teşekkür Mesajı22 Eylül 2013

    iade gerçekleşti teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Erman D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Erman D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön