17 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor.

Maaşlarımız ING Bank'a yatıyor, bizlerde atm' den çekiyoruz. Eşim ve ben aynı işyerinde çalışıyoruz, fakat her ikimizinde maaşlarında hesap işletim ücreti adı altında 7.98 tl ücret kesiliyor. 1 mart 2014 tarihinden itibarende yaklaşık 10 tl 'ye yakın bir para kesilecekmiş ve üstelik bunu her ay yapıyorlar.

ING Bank Tekirdağ/Malkara şubesini aradım ve şirket yetkililerimizin sizinle yaptığı anlaşma gereği personelden maaş kesintisi yapılamayacağını öğrendiği söyledim. Kesilen ücretlerin tarafımıza iadesini rica ettim. Verdikleri cevapta; kesinti yaptıkları aya ait olan ücreti ödemeyeceklerini bundan sonraki aylar için ise kesinti yapmayacaklarını söylediler.

Serkan 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2014

    Sn Serkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn Serkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön