02 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

2007 yılında askere gitmem dolayısı ile Oyak Bank zamanından beri ING Bank ile çalışmaktayım. ING Bank'ın birçok hizmetini kullanan ve maaş aldığım diğer 2 bankayı kullanmayıp kendilerini seçmeme rağmen, hala her ay hesap işletim ücreti kesmektedirler.

ING den ben ve eşim 60 ay vadeli kredi kullanıp, düzenli ödenen ve iyi harcama tutarı olan ING Bonus Plus kart sahibi olmama ve Turuncu hesap açıp paramı bu bankada biriktirmeme rağmen, hesap işletim ücretlerinin iadesini istediğimde, bana Günlük Paket ile muafiyet sağlanacağı belirtilmiştir.

Bunun üzerine bu bankadaki birikimlerimi maaş hesaplarıma aktarıp, kredi kartlarını iptal edip, kredilerimi de kapatacağım ve sizinle çalışmayacağım.

Hakan 68 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 10 Nisan 2013

    ING Bank Genel Müdürlükten Tuğba Hanım, tarafıma ulaştı ve gayet yardımsever bir tavır içerisinde bana yardımcı olmak için uğraştı. Ancak ING Bank'ın çalışma sisteminden kaynaklı bir sorun olduğundan, şikayetime tam anlamı ile bir çözüm bulunamamıştır. Tuğba Hanım'a ilgisinden ve yardımcı olmaya çalıştığından dolayı teşekkür ederim. Saygılar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön